Vartojimo kreditas – puikus sprendimas kelionėms

Jei norite keliauti, bet tuo metu neišgalite, lieka dvi išeitys: nusiraminti ir likti namie, arba imti paskolą ir išsiruošti į jaudinančią kelionę. Abu variantai turi pliusų ir minusų, tačiau šiame straipsnyje aptarsime, kuris iš jų vis dėlto geresnis.

Vartojimo kreditas – puikus sprendimas kelionėms

Turbūt daugelis sutiks, kad kelionės yra vienas iš nedaugelio dalykų, kuriuos sunku įvertinti pinigais: kad ir kiek išleistų keliaudamas, retas kuris to gailisi. Nauji potyriai, atradimai, pažintys viską atperka su kaupu. Tačiau vis tiek neretai atsisakome kelionės, jei negalime sau to leisti, ir renkamės poilsį namuose – dažnai visai be reikalo: paėmę nedidelę vartojimo paskolą, galite vykti tuojau pat. Tereikia paskaičiuoti, ar sugebėsite grąžinti kreditą per kelis artimiausius mėnesius. Dažniausiai atsakymas būna „taip“, tad ar verta dvejoti?

Vartojimo kreditas: keliaukite kada norite

Ilgos ir šaltos žiemos metu dažnas pasvajoja: kaip gera būtų bent trumpam ištrūkti te kur šilta, saulė, balto smėlio paplūdimys. Deja, būtent žiemą daugeliui tenka kiek susiveržti diržus, juk reikia mokėti už šildymą, be to, nemaža dalis žmonių daugiau dirba (ir uždirba) vasaros metu. Kaip tik tokioje situacijoje puikia išeitimi gali tapti vartojimo kreditas: jei norite į kelionę dabar, kodėl juo nepasinaudojus? Juk praeis žiema, ir po kelių mėnesių finansiniai reikalai pasitaisys, paskolą grąžinti nebus jokių problemų. Tiesa, kelionė už paskolą bus šiek tiek brangesnė (dėl palūkanų) nei iš santaupų, tačiau ar šis nedidelis skirtumas turėtų jus atgrasinti nuo puikios kelionės?

Galite rinktis kreditinę kortelę

Vietoje vartojimo paskolos kelionei galite rinktis kreditinę kortelę. Ji turi didžiulį privalumą: tik įsigijus kreditinė, keletą savaičių trunka periodas be palūkanų, t.y. skolinimasis nieko nekainuoja. Taigi, jeigu esate įsitikinęs, kad sugebėsite grąžinti šį kreditą iki laikotarpio be palūkanų pabaigos – pasinaudokite kreditine kortele. Tokiu atveju jūsų paskola nieko nekainuos – grąžinsite tiek pat, kiek pasiskolinsite!