Vartojimo kreditai kiekvienam

Vartojimo kreditas yra, ko gero, paprasčiausiai gaunama paskola: jums nereikia įkeisti jokio turto ar pateikti bankui savo planuojamas išlaidas – šio priežastys ir lėmė vartojimo paskolų bumą Lietuvoje pastaraisiais metais.

Vartojimo kreditai kiekvienam

Paprastai didžiausia kliūtis imti paskolą yra turto įkeitimas – dažnai tai tampa priežastimi atsisakyti savo planų. Juk daug žmonių apskritai neturi tiek turto, kad galėtų jį įkeisti. Štai čia ir iškyla didžiausias vartojimo kredito privalumas – jam gauti nereikia įkeisti jūsų turto! Tai unikali savybė paskolų sferoje, tačiau tai tikrai nėra vienintelis šios paskolos pliusas.

Galimybė laisvai leisti pinigus

Prieš imdami įpratinę paskolą, jūs nurodote, kokiam tikslui ji skirta, visa tai griežtai reglamentuojama – žodžiu, skolinatės ne pinigus, bet kažkokį konkretų turtą, pvz. butą. Su vartojimo kreditu viskas gerokai paprasčiau: imant jį, jums nereikia atskleisti savo planų, kur jūs ketinate išleisti pinigus – tai jūsų, ir tik jūsų reikalas. Užsigeidėte į kelionę? Reikia remontuoti butą? O gal tiesiog norite paišlaidauti? Jokių problemų, tiesiog džiaukitės suteikta galimybe.

Gauti kreditą – ypač lengva

Pastaruoju metu, sparčiai išaugus vartojimo kreditų rinkai, pasigirsta nerimo balsų, teigiančių, neva tai nėra gera tendencija, žmonės turėtų atsargiau planuoti savo finansus. Netgi imamasi veiksmų riboti šių paskolų suteikimą. Tačiau statistika byloja, kad kol kas nemokumo atvejų būta palyginti labai nedaug. Matyt, čia svarbus faktorius yra lietuvių konservatyvumas ir atsargumas paskolų atžvilgiu – retas kuris ima paskolą nebūdamas tikras, kad sugebės grąžinti. Nepamirškime ir nuolat didėjančio gyventojų ekonominio išprusimo.