Vartojimo kreditą gauti paprasta

Vartojimo kreditą šiuo metu gauti yra labai paprasta, nes nereikia įkeisti turto ir nurodyti planuojamų išlaidų gavus paskolą. Tai pagrindinės priežastys, kodėl Lietuvoje jie tapo tokie populiarūs.

Vartojimo kreditą gauti paprasta

Vartojimo kreditas yra ypatinga paskolos rūšis. Bene svarbiausias privalumas yra tai, jog imant tokią paskolą, nereikia įkeisti turto. Vien jau ši savybė išskiria vartojimo kreditus tarp visų paskolų. Tačiau yra ir daugiau pliusų, susijusių su vartojimo paskolomis.

Galite pirkti bet ką

Įprasta paskola paprastai imama su konkrečiu tikslu: jūs turite tiksliai nurodyti, kur ir kam išleisite gautas lėšas. Tuo tarpu vartojimo kreditas suteikiamas be jokių klausimų: gavote šią paskolą ir galite daryti su ja ką tik norite. Reikia pinigų remontui? Prašom. Norite kito automobilio? Jokių problemų. Užsimanėte į egzotišką kelionę? Į sveikatą. Išties – pinigų dar niekada nebuvo taip lengva gauti. Bankas ar kita finansinė įstaiga šiuo atveju suinteresuoti tik paskolos išdavimu ir grąžinimu.

Pasiimti kreditą gali kiekvienas

Nemažai ekspertų sunerimę, kad tiek daug lietuvių ima vartojimo kreditus, esą tai gali liūdnai baigtis paskolos gavėjui. Tiesa ta, kad neįvertinus savo galimybių, išties galima patekti į bėdą, tačiau tuo nesuinteresuota nė viena pusė. Kita vertus, statistika rodo, kad nemokumo atvejų nėra daug. Kaip ten bebūtų, lietuviai yra vis dar gana konservatyvūs paskolų atžvilgiu, be to, finansinis išprusimas, ypač jaunosios kartos, nuolatos auga.