Paskola, kurią gauti gali kiekvienas

Jei jums staiga prireikė tam tikros sumos pinigų – paprasčiausiai imkite vartojimo kreditą. Galėsite leisti pinigus kur norite, be to, nereikės įkeisti turto: tiesiog imate paskolą ir leidžiate pinigus

Paskola, kurią gauti gali kiekvienas

Turto įkeitimas dažnai tampa lemiama kliūtimi norintiems pasiimti paskolą – neretai žmogus neturi turto, kurį galėtų įkeisti, o galbūt ir nenori to daryti. Išeitis – vartojimo kreditas: norint jį gauti, nereikia įkeisti savo turto. Tuo šita paskolų rūšis ypatinga ir greičiausiai dėl to tapo tokia populiari pastaruoju metu. Tačiau yra ir daugiau privalumų, kuriuos siūlo vartojimo kreditai.

Tiesiog leiskite gautus pinigus

Imant įprastą paskolą, būtina nurodyti, kur ketinate išleisti gautus lėšas. Trumpai tariant, jūs net negaunate pinigų, o už banko pinigus perkate kažkokį turtą. Visai kas kita – vartojimo kreditas: imant šio tipo paskolą, niekas iš jūsų nereikalauja nurodyti, kur leisite pinigus, tai tik jūsų reikalas. Jei norite remontuoti būstą, susitvarkyti savo kiemą, išvykti kelionėn, tai vartojimo kreditas yra puikus sprendimas. Žinoma, derėtų nepersistengti su pinigų suma – juk paskolas reikia grąžinti.

Gauti gali ir tu

Lietuvoje pastaraisiais metais kilo tikrų tikriausias vartojimo kreditų bumas. Ir tai privertė sunerimti kai kuriuos ekspertus ir institucijas – iki tokio lygio, kad net bandoma reguliuoti, tramdyti šią palyginti jauną rinką. Kita vertus, kol kas nemokumo atvejų užfiksuotas palyginti nedaug, tad nerimauti lyg ir nėra dėl ko. Čia, ko gero, svarbus faktorius yra lietuvių gana konservatyvus ir atsargus būdas, kuomet kalbama apie paskolas: paprastai skolinamasi tik tada, kai žinoma, jog tikrai pavyks grąžinti. Be to, ekonominis išprusimas nuolatos auga, ypač jaunosios kartos.