Paskola kelionei? Kodėl gi ne

Kol kas dar nėra įprasta imti vartojimo kreditą kelionėms, tačiau visai be reikalo: paskolos kelionėms paprastai būna nedidelės, neapkraunančios piniginės, o patirti įspūdžiai kelionėje su kaupu atperka visus pinigus.

Paskola kelionei? Kodėl gi ne

Keliauti nori visi: pažinti, patirti, atrasti, pasikrauti, užsimiršti, pailsėti – kurgi daugiau jeigu ne jaudinančioje išvykoje kur nors toli nuo Lietuvos? Deja, ne visi galime sau leisti keliauti kada panorėję, todėl verčiau liekame namuose. Tačiau kelionės jokiu būdu nėra lengvabūdiškas išlaidavimas, todėl vertėtų geriau apsvarstyti ir pasverti savo galimybes: argi per kelis ateinančius mėnesius negalėtumėte grąžinti paskolos, kurią paimtumėte kelionei? Ko gero, atsakymas dažniausiai būtų „taip“, tačiau daugeliui vis dar atrodo neracionalu keliauti iš skolintų pinigų.

Vartojimo kreditas jūsų kelionei

Tikriausiai dauguma žmonių žiemą pasvajoja apie šiltą jūrą, saulę, tolimą šiltą kraštą, kuriame užtektų pabūti bent kelias dienas, kad pabėgtume nuo niūraus šaltojo metų laiko. Tačiau būtent žiemą dažnai mūsų piniginės ir taip suplonėjusios, dėl šildymo sezono ir pan. It kaip tik tokioje padėtyje puiki išeitis yra vartojimo kreditas: keliauti norisi tuojau pat, o finansiniai reikalai pasitaisys tik po kelių mėnesių, tuomet ir galėsite be problemų grąžinti paskolą. Aišku, kelionė su paskola bus šiek tiek brangesnė (dėl palūkanų), tačiau verta geri apieškoti patrauklių variantų tarp kreditus siūlančių bendrovių – tikrai ką nors atrasite.

Kitas variantas – kreditinė kortelė

Jei nenorite imti paskolos, galite rinktis kreditinę kortelę, ir keliauti su ja. Reikalas tas, kad naujai įsigyta kortelė turi laikotarpį be palūkanų, t.y. jūsų kreditas nebus apmokestinamas jokiais mokesčiais. Žinoma, jei spėsite grąžinti jį iki periodo pabaigos – šis paprastai trunka keletą (7-9) savaičių. Taigi, jei esate tikri, kad sugebėsite grąžinti įsiskolinimą laiku, ši paskola jums praktiškai nieko nekainuos.