Į kelionę su vartojimo kreditu

Jei užsimanote keliauti, bet negalite sau to leisti dėl finansinių priežasčių, jūs nebūtinai turite atsisakyti savo planų. Puikia išeitimi jums gali tapti vartojimo kreditas – šiame straipsnyje aptarsime jo privalumus.

Į kelionę su vartojimo kreditu

Kelionės yra vienas iš tų dalykų, kuriems pinigų neturėtų būti gaila: juk kad ir kiek išleistume, viską su kaupu atperka įspūdžiai, nuotykiai, atradimai – dalykai, kurių neįmanoma įvertinti pinigais. Ir vis tiek dažnai žmonės atsisako kelionių, ir lieka namie – dėl finansinių sumetimų. Tikriausiai todėl, kad nepagalvoja, jog išeitis yra: galima pasinaudoti vartojimo kreditu, ir nieko nelaukus išsiruošti kelionėn.

Kelionei rinkitės vartojimo kreditą

Žiemą daugelis norėtų bent trumpam išvykti ten, kur šilta, šviečia saulė, o smėlėtus paplūdimius skalauja šiltos bangos. Tačiau būtent žiemą piniginės paprastai būna ploniausios: šildymo sezonas ir kitos išlaidos… Ir kaip tik tokioje situacijoje puikiausia išeitis yra vartojimo kreditas – pasinaudokite juo ir keliaukite nieko nelaukdami. Juk po kelių mėnesių finansinė padėtis vėl pagerės, ir be vargo galėsite grąžinti šią palyginti nedidelę paskolą. Žinoma, keliauti už kreditą bus kiek brangiau (dėl palūkanų), tačiau šis nedidelis skirtumas neturėtų tapti lemiamu veiksniu apsisprendžiant dėl kelionės.

…arba – kreditinę kortelę

Kitas puikus variantas jūsų kelionei – kreditinė kortelė, turinti daug privalumų, iš kurių vienas yra periodas be palūkanų, galiojantis keletą savaičių po kortelės įsigijimo. Tai reiškia, kad skolintis tuo metu nieko nekainuoja. Todėl galite tiesiog pasiimti kortelę ir keliauti! Jeigu esate įsitikinę, kad sugebėsite grąžinti kreditą iki laikotarpio be palūkanų pabaigos, savo kelionei rinkitės kreditinę kortelę.